Zgłoś stację

Stacje ładowania samochodów elektrycznych w miastach

Mapy i zestawienia stacji ładowania w największych miastach Polski: liczba lokalizacji, szybkie ładowarki DC, operatorzy i ceny.

Na stronach miast znajdziesz mapę ładowarek ograniczoną do danego miasta, listę najszybszych stacji, operatorów działających w okolicy, ceny oraz praktyczne wskazówki – gdzie ładować na co dzień, a gdzie w trasie. Wszystkie liczby aktualizujemy codziennie na podstawie rejestru EIPA.

Twojego miasta nie ma na liście? Wszystkie stacje w Polsce, także w mniejszych miejscowościach, znajdziesz na mapie stacji ładowania – wystarczy wpisać nazwę miejscowości w wyszukiwarkę.

Miasta z opisem i mapą

MiastoLokalizacjePunkty DCOperatorzyNowe (30 dni)
Warszawa3563585411
Poznań193196380
Gdańsk177125255
Szczecin162128261
Wrocław160159362
Kraków157150383
Łódź147158322
Katowice10990210
Olsztyn7649170
Bydgoszcz7584210
Toruń7046151
Białystok671272026
Gdynia6752140
Gliwice6542160
Lublin6371232
Bielsko Biała5142150
Rzeszów4748190
Kielce4655223
Częstochowa4551120
Zielona Góra3450141
Radom3240150